کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه 

رندری تحسین‌برانگیز از سوبارو BRZ کراس اوور

پدال/ در دنیایی که خودروهای اسپورت ۳۰۰ اسب بخاری کم‌رمق به نظر می‌رسند سوبارو BRZ با آن پیشرانه تنفس طبیعی کم‌توان و دینامیک رانندگی ناب خود متمایز شده است. اولین نسل این خودرو طرفداران زیادی داشت و همان‌گونه که می‌دانید دومین نسل این خودرو اخیراً رونمایی شده و اصحاب رسانه نیز توانسته‌اند این خودرو را به‌صورت کوتاهی تست کنند. BRZ یک خودروی اسپورت واقعی است اما اگر سوبارو تصمیم بگیرد نسخه شاسی‌بلند این خودرو را بسازد حاصل کار چگونه خواهد بود؟ در این رندرها می‌توانید چنین خودرویی را تماشا کنید.

 
در نگاه اول به نظر می‌رسد با یک شاسی‌بلند کوچک مشابه پورشه روبرو هستیم اما نگاهی دقیق‌تر نشان می‌دهد نمای جلوی BRZ جدید با بدنه کراس اوور ساب کامپکت تویوتا C-HR ترکیب شده است. واقعاً ادغام خوب این دو طراحی با یکدیگر سورپرایز کننده است. نمای جلوی کوسه مانند BRZ هماهنگی بسیار خوبی با گلگیرهای C-HR دارد؛ و افزایش ارتفاع خودرو نیز به‌طور سورپرایز کننده‌ای خوب از کار درآمده است. در بخش عقب هم شاهد استفاده از چراغ‌های عقب سوبارو و لوگوی پرافتخار این برند هستیم.


نسل جدید سوبارو BRZ از پیشرانه ۲.۴ لیتری قوی‌تر استفاده کرده است. دو نوع گیربکس ۶ سرعته دستی یا اتوماتیک نیز در دسترس می‌باشد. انتظار می‌رود این خودرو از پاییز سال ۲۰۲۱ به دست مشتریان برسند. اگر سوبارو و تویوتا بخواهند نسخه‌های شاسی‌بلند BRZ و ۸۶ را بسازند قطعاً این رندر نقطه شروع خوبی خواهد بود.