کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه 

اتومبیل‌های خودران Nuro مجوز آزمایش در شهر گرفتند

باشگاه خبرنگاران/ شرکت Nuro موفق به دریافت مجوز برای آزمایش خودروهای خودران خود در کالیفرنیا شد.
 
شرکت Nuro اولین شرکت آمریکایی بوده که توانسته است مجوز استفاده از اتومبیل‌های خودران تجاری را بدست آورد. این شرکت مجوزی را دریافت کرده است که به آن‌ها اجازه آزمایش ربات‌های خود در اوایل سال جاری را می‌دهد و شرکت Nuro مجاز است تا در قبال خدمات خود از افراد هزینه دریافت کند. بر اساس پستی که مدیر ارشد حقوقی و ساسیت شرکت Nuro در فضای مجازی منتشر کرد، این شرکت در حال برنامه ریزی برای اعلام محل استقرار اتومبیل‌های خود در کالیفرنیا است؛ علاوه بر این مدیر Nuro اعلام کرده که دراین راه شریکی دارد که اسم آن را هنوز اعلام نکرده و احتمالا در زمینه تحویل کالا در شهر فعالیت می‌کند.

گفتنی است که فعالیت فعلی Nuro با شریک تجاری خود است و این شرکت قصد دارد در آینده ربات‌های R2 شخصی خود را وارد مرحله آزمایشی کند. در حال حاضر مجوزی که در اختیار شرکت نورو قرار گرفته است، صرفا به این شرکت اجازه تحویل کالا در بخش‌هایی از سانتا کلارا و سان ماتئو را می‌دهد و این شرکت مجاز به استفاده از اتومبیل‌های خودران خود در سانفرانسیسکو نیست.


محدودیت‌ها اعمال شده برای شرکت Nuro 
علاوه بر این برخی از محدیت‌های خاص نیز برای این اتومبیل‌ها اعمال شده است که از میان آن‌ها باید به محدودیت سرعت حداکثری به ۳۰ مایل در ساعت اشاره کرد، این موضوع به این معنای آن است که افراد نباید انتظار داشته باشند یک خودرو حمل بار کوچک بدون راننده را در بزرگراه مشاهده کنند. همچنین تردد این خودرو‌ها در شهر صرفا در شرایط آب و هوایی مناسب مجاز خواهد بود.

شرکت Nuro توسط دو مهندس از شرکت گوگل تاسیس شده است و این شرکت به دلیل داشتن ایده‌های بسیار دقیق و پشتوانه مناسب توانسته است از سایر رقبای خود پیشی بگیرد و مجوز خود را از مسئولین کالیفرنیا دریافت کند.