کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه 

آغاز روند تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها در مجلس

- اخبار سیاسی - حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، از آغاز روند تفحص از خودروسازی‌ها از هفته آینده خبر داد.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
وی افزود: تا کنون در جلسات کارگروه با انتخاب اعضا ، هیئت رئیسه انتخاب شدند و پیرامون محورهای تفحص ارزیابی‌های اولیه صورت گرفته است و منتظر صدور احکام اعضا از سوی رئیس مجلس برای آغاز روند تفحص هستیم.
عضو کارگروه تفحص از خودروسازی‌ها بیان داشت: در صورت صدور احکام افراد از سوی رئیس مجلس بلافاصله از از هفته آینده روند تفحص از خودروسازی‌ها کلید خواهد خورد.
فیروزی با بیان اینکه روند تفحص از خودروسازی‌ها در 9 محور تدوین شده است، بیان داشت:با تقسیم به کار بین اعضای کارگروه تفحص ، تمامی این 9 محور مورد بررسی قرار می‌گیرد و تلاش می‌شود با بازدیدهای میدانی و اخذ گزارش از سازمان‌های مربوطه به مسائل مطروحه در این 9 محور بررسی کنیم.
نماینده مردم فسا در مجلس با بیان اینکه درحدود 3 ماه برای تفحص از خودروسازی‌ها زمان داریم ، گفت: تلاش می‌کنیم در این مدت گزارش تفحص را تهیه و در اختیار هیئت رئیسه قرار دهیم.
به گزارش تسنیم،حجت اله فیروزی، مهدی عسگری، روح اله ایزدخواه، علی اکبر کریمی، معصومه پاشائی بهرام، علیرضا سلیمی، روح اله عباس پور، علی جدی، بهزاد رحیمی، سیدناصر موسوی لارگانی، فرهاد طهماسبی، محسن علیزاده، سیدعلی موسوی، سیدکاظم دلخوش اباتری و مجتبی یوسفی اعضای این کمیته هستند و همچنین با رأی اعضای کارگروه علی اکبر کریمی به عنوان رئیس، روح اله ایزدخواه، محسن علیزاده به عنوان نواب اول و مجتبی یوسفی  و سیدعلی موسوی دبیران اول و دوم کارگروه تحقیق و تفحص از صنعت خودرو انتخاب شدند.
انتهای‌پیام/
R1385/P/S1,15/CT1 واژه های کاربردی مرتبط مجلس بیشتر بخوانید... اعضای هیئت رئیسه تفحص از خودروسازان انتخاب شدند