کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه 

داچیا ساندرو ۲۰۲۱ ارزان‌ترین خودروی بریتانیا

پدال/ داچیا پیش‌فروش نسل جدید ساندرو را در بریتانیا آغاز کرد. این خودرو همچنان ارزان‌ترین محصول بازار بریتانیا بوده و قیمت پایه زیر ۸ هزار پوند (۱۰۷۰۰ دلار) دارد.

نسل جدید ساندرو با سه تریم Access، Essential و Comfort در دسترس بوده و این سه تریم به ترتیب ۷۹۹۵، ۸۹۹۵ و ۱۱۵۹۵ پوند قیمت دارند. رزرو این خودروها با سپرده ۹۹ دلاری شروع شده و افرادی که به‌صورت آنلاین اقدام به پیش‌خرید ساندرو ۲۰۲۱ کنند سه سال سرویس رایگان را دریافت کرده و اول از همه پشت فرمان خودروی خود خواهند نشست.


از جمله تجهیزات استاندارد این خودرو می‌توان به چراغ‌های جلوی LED خودکار به همراه دیلایت، رینگ‌های ۱۵ اینچی فولادی، ترمز اضطراری خودکار، شش کیسه هوا، محدود کننده سرعت، شیشه‌های جلوی برقی و جایگاه قرارگیری گوشی هوشمند اشاره کرد. در تریم Essential تجهیزاتی همچون رینگ‌های ۱۵ اینچی، سپرهای همرنگ بدنه، صندلی راننده با تنظیم در ارتفاع، ستون فرمان قابل تنظیم، سیستم تهویه مطبوع دستی، ریموت درب‌ها، کروز کنترل، رادیو DAB، بلوتوث و USB اضافه می‌شود. نهایتاً نیز در مدل Comfort شاهد تجهیزاتی همچون رینگ‌های ۱۵ اینچی متفاوت، آینه‌بغل‌های همرنگ بدنه، تریم کروم کابین، شیشه‌های برقی عقب، صفحه لمسی ۸ اینچی، دوربین دنده‌عقب و برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران خواهید بود.

 

اولین پیشرانه در دسترس از نوع SCe با قدرت ۶۵ اسب بخار است که در دو تریم اول عرضه می‌شود. تریم Essential همچنین با پیشرانه ۹۰ اسب بخاری TCe و TCe با قدرت ۱۰۰ اسب بخار نیز در دسترس است که این دومی دوگانه‌سوز می‌باشد. تریم پرچم‌دار Comfort نیز با این دو پیشرانه در دسترس بوده و اگر نسخه ۹۰ اسبی را انتخاب کنید گیربکس اتوماتیک هم در دسترس خواهد بود.
 
ساندرو استپ وی نیز با پیشرانه‌های ۹۰ و ۱۰۰ اسبی دوگانه‌سوز در دسترس بوده و مدل ۹۰ اسبی در تریم Comfort با گیربکس اتوماتیک هم عرضه می‌شود.
 
قیمت ساندرو استپ وی در تریم Essential از ۱۰۹۹۵ پوند شروع می‌شود. این مدل دارای رینگ‌های ۱۶ اینچی، چراغ‌های جلوی LED، مه شکن‌های جلو، میله‌های مشکی سقف و شیشه‌های عقب تیره است. از دیگر تجهیزات آن می‌توان به صندلی راننده با تنظیم ارتفاع، ستون فرمان قابل تنظیم، سیستم کنترل مدیا، چراغ‌های جلوی حساس به گردوغبار، حسگرهای پارک عقب، ترمز اضطراری خودکار و… می‌باشد.

تریم Comfort هم قیمت ۱۲۵۹۵ پوندی داشته و به میله‌های ماژولار سقف، تریم کروم بدنه، ورود بدون کلید، چراغ‌ها و برف‌پاک‌کن‌های خودکار، آینه‌های قابل تنظیم، فرمان چرمی، صفحه‌نمایش ۸ اینچی و دوربین دنده‌عقب مجهز است.

تریم پرچم‌دار ساندرو استپ وی جدید پرستیژ نام داشته و با قیمت ۱۳۳۹۵ پوندی و تجهیزاتی همچون رینگ‌های ۱۶ اینچی، ترمز پارک خودکار، صندلی‌های جلوی گرم شونده، سیستم تهویه مطبوع خودکار، حسگرهای پارک جلو و هشدار نقاط کور در دسترس است.