کارشناسی خودرو کارن چک - رنگ شدگی - بدنه - فنی - ارائه برگه 

سوبارو سدان جدید خود را معرفی کرد

باشگاه خبرنگاران/ چندی پیش بود که شرکت سوبارو اتومیبل جدید خود با نام BRZ 2022 را معرفی و اعلام کرد که در این خودرو از یک موتور با قدرت ۲۲۸ اسب بخار بهره می‌برد و وزن آن چیزی کمتر از ۲۹۰۰ پوند است. ظاهر این اتومبیل شبیه طراحی نسل قبلی خود است و شرکت سوبارو سعی کرده صرفا ایرادات موجود در این خودرو را برطرف کند. اما در بخش موتور موضوع کاملا فرق می‌کند و این خودرو به واسطه بهره‎گیری از یک موتور ۲.۴ لیتری و گشتاور ۲۸ پوندی، قدرتی مثال زدنی را به دست آورده است.

از دیگر تغییرات موجود در مدل ۲۰۲۲ خودرو سوبارو، می‌توان به افزایش کمتر از یک اینچی ابعاد اتومبیل و رسیدن آن به ۱۶۷.۹ اینچ اشاره کرد؛ علاوه بر این فاصله محوری این خودرو با ۰.۲ اینچ افزایش به ۱۰۱.۴ اینچ رسیده است. جعبه دنده موجود در این خودرو شش سرعته و از نوع اتوماتیک است و هماهنگی بسیار خوبی با موتور موجود در این خودرو دارد.


افزایش ۶۰ درصدی مقاومت خودرو BRZ 2022 نسبت به BRZ 2020 
گفتنی است مدل BRZ 2020 از یک موتور با وزن ۲۷۹۸ پوند بهره می‌برد و گیربکس موجود در این خودرو به صورت دستی ساخته شده بود. علاوه بر این سوبارو اعلام کرد در سدان BRZ 2022 سیستم شاسی تقویت شده و میزان مقاومت بخش جلویی این خودرو به دلیل تغییرات اعمال شده، حدود ۶۰ درصد افزایش یافته است.

ارتفاع سقف این خودرو نسبت به خودرو نسل قبل حدود ۰.۵ اینچ کاهش پیدا کرده، اما این موضوع با در نظر گرفتن تمامی موارد لازم انجام شده است. در سایر بخش‌ها تغییر خاصی اعمال نشده است و سدان جدید سوبارو از لاستیک ۱۸ اینچی استفاده می‌کند.